Figen Yılmaz: Genel Müdür

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Figen Yılmaz’ın, Roche, Bıçakçılar, Bayer, Actavis, Biofarma ve BTS kuruluşlarında proje yönetimi, Kalite Kontrol Müdürlüğü, Kalite Güvence Müdürlüğü, Kalite Grup Müdürlüğü, Mesul Müdürlük ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevlerinde 25 yılın üzerinde tecrübesi bulunmaktadır. Figen Yılmaz, 2020 yılı Ocak ayı itibarı ile Figen Yılmaz Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. kapsamında GMP, GLP, GDP, validasyon, fason üretim yönetimi, ürün transfer yönetimi, risk yönetimi, kök neden analizi, stabilite faaliyetleri, tasarruf projeleri kapsamında eğitim, proje yönetimi ve danışmanlık çalışmaları ile tedarikçi denetimi hizmetleri gerçekleştirmektedir. Mayıs 2016’dan beri ISPE Sağlık Bilimleri Derneği Yönetim Kurulunda yer alan Figen Yılmaz, güncel durumda Genel Sekreter olarak görev yapmaktadır.

Elif Ergin: Kalite Güvence Danışmanı

İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu olan Elif Ergin’in, Neutec, Neutec CEF, Neutec İnhaler, Mene Health Grup ve Tevazu Gıda kuruluşlarında Kalite Güvence Şefliği, GMP Uyum Şefliği, Kalite Müdürlüğü, Kalite Danışmanlığı, Sorumlu Müdürlük görevlerinde 10 yılın üzerinde tecrübesi bulunmaktadır. Kalite sistemi kurulumu, yeni üretim tesislerinin, depoların, ekipmanların ve ürünlerin devreye alınması, tüm süreçlerin GxP ve ilgili regülasyonlara uygun olarak yürütülmesi konusunda ekip yönetimi tecrübesine sahiptir. Elif Ergin Figen Yılmaz Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. kapsamında Kalite Güvence Danışmanı olarak çalışmaktadır.

Murat Turan: Mekanik ve Teknik Projeler Danışmanı

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunu olan Murat Turan’ın, TemizOda uygulamalarında Proje ve Yatırım - Taahhüt Yönetimi, Genel Müdür, Teknik Operasyonlar Direkötörlüğü ve Elektromekanik Departman Yöneticiliği görevlerinde 20 yılın üzerinde tecrübesi bulunmaktadır. Görev aldığı başlıca projeler ardında Eczacıbaşı (Sanofi), Sanovel, Santa Farma, Deva, Bilim İlaç, Mustafa Nevzat, Embil (Exeltis), Hexal (Sandoz), Berko İlaç, Farmatek, Munir Şahin, World Medicine gösterilebilir. Murat Turan, 2018 yılı Mart ayı itibarı ile Figen Yılmaz Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. ile işbirliği içinde veya bağımsız olarak GMP, BMS, Validasyon, Risk Yönetimi, Taahhüt Yönetimi, Tasarruf Projeleri kapsamında eğitim, proje yönetimi ve danışmanlık çalışmaları ile tedarikçi denetimi hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Sibel Özbudak: Kalite Güvence Danışmanı

İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu olan Sibel Özbudak, İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği ve Namık Kemal Üniversitesi Gıda Mühendisliği Yüksek Lisans eğitimlerine sahiptir. Eczacıbaşı İlaç, Deva Holding, Polifarma, Embil, Teknovet (Veteriner) ve Biofarma İlaç kuruluşlarında GMP/GLP Sorumluluğu, Validasyon Takım Liderliği, Kalite Güvence Şefliği, Kalite Güvence Müdürlüğü, Kalite Operasyonları Müdürlüğü, Mesul Müdürlük ve Sorumlu Müdürlük görevlerinde 17 yılın üzerinde tecrübesi bulunmaktadır. Kalite sistemi kurulumu, yeni üretim tesislerinin dizaynı ve devreye alınması ile ekipmanların ve ürünlerin devreye alınması, tüm süreçlerin GxP ve ilgili regülasyonlara uygun olarak yürütülmesi konusunda ekip yönetimi tecrübesine sahiptir. Sibel Özbudak, Figen Yılmaz Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. kapsamında Kalite Güvence Danışmanı olarak çalışmaktadır.

Seçil Evren: BSV ve Veri Bütünlüğü Danışmanı

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden 1997 yılında mezun olmuş, yüksek lisans derecesini 2000 yılında aynı bölümde almıştır. Sonrasında 5 yıl süreyle Londra'da yapay zeka sistemleri ve veri işleme alanında çalışmıştır. Türkiye'ye dönüşünde uzun yıllar kimya ve yazılım sektörlerinde çeşitli görevler alan Seçil Evren, ilaç ve tıbbi cihaz sektörleri için bilgisayarlı sistemler validasyonu ve veri bütünlüğü alanında danışmanlık yapmaktadır. Sektörün önde gelen firmalarıyla çok sayıda proje gerçekleştirmiş olan Seçil Evren, çalışmalarına 2020 yılında katıldığı Figen Yılmaz Eğitim ve Danışmanlık Şirketinde devam etmektedir.

Gizem Arslan: Kalite Güvence Uzmanı

Marmara Üniversitesi Kimya bölümünden yüksek derece ile  mezun olan Gizem Arslan, İngiltere'deki eğitimi sonunda EF İngilizce testini başarıyla tamamladı, Gizem Arslan Marmara Üniversitesi' nden pedagojik formasyon sertifikasına sahiptir. Novartis, Tümekip İlaç ve Biofarma firmalarında görev almış olan Gizem Arslan Kalifikasyon ve Bakım, Validasyon ve Kalite Güvence alanlarında deneyime sahiptir.

Yasin Birinci: Satış ve Pazarlama Yöneticisi